Люди Фото

Франківський аеродром приводили до порядку технікою, яка оцінюється у 2, 5 млн. грн.

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Один з найбільших військових аеродромів України, що знаходиться у Івано-Франківську зіткнувся з несподіваною проблемою. Специфічні погодні умови у купі з особливостями місцевості спровокували активний ріст  чагарників.  Раніше цю проблему вирішували авіатори, що вручну очищали та підтримували порядок на площі летовища.

тр-1

Та з початком АТО нарешті розпочались активні польоти. І утримувати в порядку понад 500 гектарів землі стало важко. Авіатори звернулись  до директора відокремленого підрозділу «Західна електроенергетична система» ДП НЕК «Укренерго» у Львові Ярослава Данилюка.

У компанії з розумінням поставились до потреб військових та виділили кущоріз разом із водієм. Вартість експлуатації техніки оцінюється у 2,5 мільйона гривень. На Західній Україні подібних кущорізів лише кілька одиниць. Італійське приладдя дозволяє рубати кущі і дерева діаметром стовбура до 300 мм. Усе це тут же перемелюється на мульчу. Ширина проходу становить 2,4 метри.

«Ми вдячні енергетикам за таку допомогу, – наголосив командир батальйону аеродромно-технічного забезпечення підполковник Олександр Мосорюк. – Адже це дозволило нам значно збільшити безпеку польотів, та впевненіше «ставити на крило» молодих льотчиків».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.