Люди

Тренди, ринок і кар’єра. У Франківську освітян ближче познайомлять з ІТ-технологіями

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківську 7 та 8 червня відбудеться конференція: “Тренди в ІТ-освіті. Ринок ІТ-освіти, запити роботодавців, кар’єра в ІТ-освіті для викладачів, сучасні освітні програми та ресурси для освітян”.

За словами організаторів, захід запланований для покращення сприймання та використання ІТ-технологій серед вчителів і методистів шкіл. До того ж, таким чином намагаються об’єднати формальні й неформальні заклади розвитку і виховання дітей в єдину мережу.

7 червня у готелі “Надія” заплановані виступи керівників та провідних спеціалістів українських ІТ-компаній. Крім того, обговорять. як покращити методику навчання ІТ-спеціальностям від шкільної парти до першого робочого місця.

8 червня пройде вже в практичному руслі – освітяни поділяться власними напрацюваннями та міжнародним досвідом розвитку галузі.

На семінар запрошують методистів, учителів інформатики, керівників гуртків технічного напрямку та інших.

Співорганізатори заходу: ГО “Івано-Франківський ІТ-кластер”, департамент освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА, міське управління інвестиційної політики, ГО “Інша Освіта”, Інститут післядипломної педагогічної освіти, Всеукраїнський волонтерський освітній проект “CodeClubUA”, обласний державний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, Всеукраїнський освітній проект “TECHNIC.IN.UA”/РобоклубІФ та ГО “Д.О.М.48.24”.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.