Люди Світ

Франківські волонтери відмовилися обрати кандидатів на відзнаку Президента України

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У відповідь на лист від міського департаменту соціальної політики координатори франківського Центру допомоги учасникам АТО вирішили не подавати пропозиції на представлення до нагородження відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції».

франківськ, автопробіг, німці, допомога

Про це повідомиляє Центр допомоги учасникам АТО – ІФ. У центрі підготували лист-відповідь за підписом усіх координаторів. Оскільки у волонтерському русі немає кращих і гірших, пропонують передати заплановані  на виготовлення відзнак кошти передати на важливіші державні справи. Звернення підписали Наталя Сербин, Василь Андріїв, Тарас Кузь, Вероніка Дичковська, Андрій Долик, Арсен Мартинюк, Ольга Батуєва, Андрій Фармуга, Володимир Бабич.

13532852_1744533395830079_2114862870613771244_n
“М
и не можемо виокремити допомогу жодного волонтера, починаючи від бабусі, яка в’язала шкарпетки та віддавала копійки із жалюгідної пенсії, до підприємців, які надали сотні тисяч допомоги українській армії, – йдеться у зверненні. – Пропонуємо кошти, які плануються витратитися на виготовлення відзнак, передати на важливіші державні справи.”

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні