Люди Фото

Франківські волонтери привезли з Німеччини унікальний медичний апарат для фронту (Фото)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Допомога на фронт вартістю майже 10 тисяч євро прибула до Івано-Франківська просто з Німеччини.

Про це повідомив активіст волонтерської сотні Мюнхена франківець Тарас Бережанський, пише ГК.

Ще кілька місяців тому в Мюнхені волонтери організували українську громаду та зібрали кошти для наших вояків. Уже втретє волонтерська сотня Мюнхена передає допомогу.

Цього разу це реанімобіль, укомплектований різноманітним медичним устаткуванням: мобілізаційні шини, тонометри, шини для колін, пневматичні шини, милиці, але найважливішим є апарат штучної вентиляції легень, який зараз дуже необхідний на фронті.

Кожен третій поранений помирає від несвоєчасно наданої медичної допомоги і від того, що немає можливості доправити його до спеціалізованої клініки. А цей апарат може допомогти підтримати дихання і життєдіяльність легень. Тут є модулятор-перехідник, який дає можливість підключити до наркозного апарату, тим самим ввести потерпілого у медикаментозний сон, аби уникнути смерті від больового шоку. Ціна апарату штучної вентиляції легень – близько 1500 євро.

Окрім цього, є дуже багато ліків, перев’язочних матеріалів, медичних інструментів, матраців для транспортування. Загальна вартість допомоги з Німеччини – 7-8 тис. євро, з яких реанімобіль коштує 4500 євро (модель “VOLKSWAGEN T4”, випуск 2001 р.).

Реанімобіль вирушить до медичної роти другого батальйону 95-ї аеромобільної бригади (житомирські десантники, відомі в Україні як кіборги), у них якраз напередодні згоріла машина.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні