Люди Фото

Франківські волонтери організували відпочинок у Карпатах для бійців 72 ОМБ (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В період з 23 по 27 листопада 2017 року, активісти Громадської організація «Об’єднання воїнів та волонтерів «Галицькі леви» та Міської Асоціації учасників АТО спільними зусиллями організували відпочинок у Карпатах для двадцяти бійців 72 окремої механізованої бригади.

“Ті, хто щодня ведуть бій за свій народ, за свою країну, живуть у стані постійного перенапруження,- написали у спільноті активісти. – Віддають своє життя та здоров’я за наш з Вами спокій. Вони втомлені не тільки фізично, а й морально. Тому декілька днів відпочинку – це найменше чим ми можемо їм віддячити!”

У четвер, 23 листопада вояки прибули до Яремче аби “перезавантажити” свій емоційний стан та забути негативні емоції. На хлопців чекало активне дозвілля: екскурсії, знайомство з історією та народними звичаями, похід до скель Довбуша та на Маковицю, купання в чанах та смачна їжа.

“Як завжди головним на кухні у нас був «тато», який зранку до вечора: чистив, нарізав, перчив, солив, варив, аби всі були ситі та задоволені, – написали у повідомленні. – Чотири дні свободи та легкості, пізнання чогось нового для себе, незабутні емоції, і зрештою гарно проведений час з гарними людьми”.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.