Люди

Франківські волонтери допомагать біженцям спільно з МНСниками

Google+PinterestLinkedInTumblr

Управління ДСНС в Івано-Франківській області продовжує допомагати переселенцям із зони АТО. До цієї діяльності тепер долучаються волонтери різних громадських організацій та об’єднань. Вони  допомагають  у роботі Регіонального штабу з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

Волонтери

Волонтери розфасовують продукти першої необхідності та речі, потрібні переселенцям, заповнюють анкети, чергують на телефонах гарячої лінії, приймають від населення одяг та все необхідне.

За словами Ірини,  волонтера, представника громадської організації  «Патріот України», у такий важкий час члени цієї організації  шукають різні можливості бути потрібними  людям та суспільству.

Загалом на телефони гарячої лінії щодня телефонує до 30 осіб, людей цікавлять  умови, в яки вони будуть проживати, питання працевлаштування,  можливості влаштувати дітей у дитячий садок чи школу.

На сьогодні на території Прикарпаття  вже перебуває понад 895 осіб, які змушені були покинути  свої рідні домівки на сході України і в  АР Крим через військові дії та окупацію.

У свою чергу,  працівники Управління ДСНС в області  та волонтери, з свого боку, зазначають що вони не залишать людей наодинці зі своїми проблеми і зроблять все можливе для їх вирішення, тож переселенці можуть завжди розраховувати на допомогу.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.