Люди

Франківські студенти організують аукціон побачень, щоб зібрати кошти на пам’ятник Роману Гурику

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Студенти трьох франківських університетів: ПНУ імені Стефаника, ІФНМУ та ІФНТУНГ візьмуть участь у благодійному аукціоні “Купи зустріч – збережи пам’ять Героя“, щоб зібрати кошти на спорудження пам’ятника Герою Небесної Сотні Роману Гурику.

гурик

Пам’ятник хочуть розмістити на могилі Героя, що знаходиться у Меморіальному сквері, пише Стик.

“Ідея збору коштів на пам’ятний монумент Роману Гурику існувала вже давно, вона виникла в його мами. Ірина Мирославівна прийшла до нашого ректор, Ігоря Цепенди. А вже Ігор Євгенович закликав до цього нас. Почувши таку пропозицію, ми зрозуміли, що на це потрібно збирати кошти. Адже Роман є символом не лише нашого університету, а й усього прикарпатського студенства”, – розповів голова профбюро Інституту туризму Дмитро Копилець.

За словами Дмитра, зараз студенти уже стомилися від постійного збору коштів. Й навіть одну гривню зібрати вже проблематично. Тому вирішили збирати кошти за допомогою різноманітних акцій.

“Розпочати вирішили з аукціону, адже це цікаво для студентів. Вони можуть познайомитися та поговорити. Хтось зможе поспілкуватися й з викладачами, адже вони також візьмуть участь в акції. Важливо, щоб люди пам’ятали своїх героїв. Теперішня ситуація на Донбасі склалася тому, що люди про них забували. Роман Гурик може стати тим символом, який покаже майбутнім студентам, яким потрібно бути”, – підсумував Дмитро Копилець.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні