Люди Світ Фото

Франківські студенти-медики привезли з Італії статус чемпіона світу та майже весь комплект нагород (ФОТО)

У вівторок, 8 листопада, у спорткомплексі медуніверситету відбулася прес-конференція за участю студентів-медиків, які днями повернулися з Чемпіонату світу з гирьового спорту з міста Турин (Італія) та привезли серйозні здобутки. На престижні змагання франківців їхали у складі збірної України. Змагання проходили 27-31 жовтня.

dsc_1063

Студент четвертого курсу Назар Гривул виборов одразу п’ять нагород (чотири золоті та одна срібна медалі) за різні вправи у ваговій категорії понад 90 кг, а студент другого курсу Олександр Шваб виборов одну золоту та дві бронзові медалі у ваговій категорії до 65 кг.

dsc_1050

За словами ректора медуніверситету Миколи Рожка, це історична подія для Івано-Франківська та, зокрема, для університету.

«Я ще такого не пам’ятаю, аби за історію університету, наші студенти стали Чемпіонами світу і призерами Чемпіонату світу, – говорить Микола Рожко. – Це фантастичне досягнення і я схиляю перед ними голову. Безумовно вони отримають від університету хорошу премію, аби зрозуміли, що вони нам потрібні, що за ними стоїть університет і весь професорсько-університетський склад».

dsc_1055

За словами Назара Гривула, на чемпіонаті змагалися 27 країн світу, тому конкуренція була дуже серйозна.

Олександр Шваб говорить, що найсильнішими суперниками були італійці та білоруси.

dsc_1058

Після невеликого відпочинку хлопці будуть готуватися до наступного важливого старту — чемпіонату світу з гирьового хортингу. Ці змагання відбудуться 4 грудня в Херсоні.