Люди Фото

Франківські школярі у День знань відпустили у небо синьо-жовті повітряні кульки (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 1 вересня, в Україні відбувається святкування Дня знань. “Галка” завітала на урочистості до однієї з найбільших шкіл Івано-Франківська – загальноосвітньої школи-ліцею № 23.

На початку заходу традиційно прозвучав Гімн України. Директор Микола Василик привітав всіх із відкриттям нового навчального року та побажав сумлінного навчання та гарних оцінок. До нього приєдналися працівники навчального закладу.

Школярі у віночках та національному одязі розповідали віршики та співали пісень. У знак миру у небо запустили повітряні кульки.

Також до меморіальних дощок Героя Небесної Сотні Романа Гурика та загиблого в зоні АТО волонтера-медика Ярослава Чомка діти віднесли квіти. Вшанували пам’ять про них хвилиною мовчання.

Pershiy-dzvonik-shkola-svyato-diti-5076 Pershiy-dzvonik-shkola-svyato-diti-5078 Pershiy-dzvonik-shkola-svyato-diti-5079 Pershiy-dzvonik-shkola-svyato-diti-5081 Pershiy-dzvonik-shkola-svyato-diti-5083 Pershiy-dzvonik-shkola-svyato-diti-5085 Pershiy-dzvonik-shkola-svyato-diti-5088 Pershiy-dzvonik-shkola-svyato-diti-5092 Pershiy-dzvonik-shkola-svyato-diti-5095 Pershiy-dzvonik-shkola-svyato-diti-5121 Pershiy-dzvonik-shkola-svyato-diti-5122 Pershiy-dzvonik-shkola-svyato-diti-5124 Pershiy-dzvonik-shkola-svyato-diti-5165 Pershiy-dzvonik-shkola-svyato-diti-5166

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.