Люди

Франківські посадовці не реагують на протест педколективу ЗОШ №21 щодо призначення нового директора

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Резонансний скандал з призначенням на посаду директора ЗОШ №21 родички одного з керівних посадовців міського управління освіти набирає обертів. Не зважаючи на протест всього педагогічного колективу та батьків учнів, управління освіти міськвиконкому не збирається зупинятись і все ж призначає директором школи «свою людину», інформують Версії.

Для представлення шкільному колективу нового директора було перервано навчальний процес і організовано збори. На них прийшли і представники батьківського комітету та батьки-активісти, котрі не погоджуються з таким «кумівством» у призначенні директора. На зборах вони задавали керівнику управління Наталії Микулі та новопризначеній директорці Лесі Савці прямі запитання, в яких родинних зв’язках остання знаходиться із заступником керівника Управління Олегом Савкою.

Невже лише завдяки цьому за неї проголосувала позачергова атестаційна комісія? – питають батьки та вчителі ЗОШ №21.

Леся Савка до того працювала методистом в управлінні, досвіду роботи в шкільному закладі немає, але її кандидатура набрала при голосуванні 22 голоси «за» в той час, як за іншого, більш гідного, вважають люди, кандидата проголосували тільки семеро, а 8 утримались.

Такою комісією було легко скерувати, бо до її складу входили тільки працівники управління та кілька директорів шкіл, котрі у певному сенсі є залежними від міського освітянського керівництва, кажуть вчителі.

Само ж керівництво вело себе на зборах дивно, не сказати навіть зухвало. Видно було, що думка громади нікого абсолютно не цікавить. Коли до начальника управління із запитанням звернулася одна з активісток – жінка, котра пройшла весь Майдан в Івано-Франківську під час Революції Гідності, то замість відповіді побачила, за словами однієї з мам учнів, «єхидну усмішку». Із приміщення керівництво управління освіти міста та нова директорка виходили під вигуки громади «Ганьба!» і «Банду геть!».

На всі звернення незгідних з призначенням активістів до влади міста, до мера Віктора Анушкевичуса не надійшло жодної відповіді. Думку громади просто ігнорують.

Тим часом педколектив і батьки учнів ЗОШ №21 налаштовані рішуче і кажуть, що якщо їм не вдасться домогтися справедливого розгляду їхніх звернень, то вони піднімуть це питання в антикорупційному бюро, яке має незабаром запрацювати на Прикарпатті.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні