Люди

Франківські комунальники розповіли, коли місто буде готове до свят

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Встановлення головної новорічної ялинки міста мають завершити до кінця цього тижня. Згодом прикрашені ялинки з’являться і у мікрорайонах Франківська.

Живі ялинки прикрасять на вулиці Галицькій, 67, у мікрорайонах Пасічна, Опришівці, на Європейській площі, також будуть встановлені ялинки в мікрорайонах Каскад і БАМ.  Про це повідомив заступник директора КП “Міськсвітло” Віктор Шутка.

Міський голова Руслан Марцінків на своїй сторінці у Фейсбук повідомив, що прикрашатиме одну з вулиць аварійне дерево, яке зріжуть.

“На звернення дирекції школи №16 зріжемо старе дерево, що росте на території закладу, але на щепу воно не піде. Ялинку встановимо на вул. Галицькій, 126, щоб вона могла востаннє подарувати святковий настрій франківцям. Минулого року окрім головної новорічні красуні встановили також в мікрорайонах міста. Цього року продовжуємо таку практику і навіть розширимо її новими адресами”, – йдеться у повідомленні.

Що ж до головної міської ялинки, якою опікуються у КП “Міськсвітло”, то її монтаж планують завершити до кінця тижня.

«Ялинка, яку встановлюють на Вічевому майдані, схожа до тієї, яку монтували минулого року, – каже Шутка. – Однак, у 2016 місто було змушене взяти ялинку в оренду. Цьогоріч у лютому на її закупівлю провели тендер, а в березні – придбали за 559 100 грн».

За словами Шутки, ілюмінація залишається тією ж, але буде змінений сам візерунок. Також, порівняно з минулим роком, зміниться огорожа, а сама ялинка виглядатиме пишнішою.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.