Люди

Франківські енергетики запрошують споживачів користуватися чат-ботом

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Кожен четвертий франківець уже переконався у зручності оперативно отримувати найважливішу інформацію про електропостачання. Скориставшись веб-чатом обленерго, про вимкнення та суму оплати можна дізнатись будь-де й будь-коли.

«Якісне обслуговування споживачів – наш основний пріоритет, – розповідає начальник кол-центру компанії Інна Ковальська. – Ми хочемо зробити наш сервіс якомога зручнішим і доступнішим для споживачів. Веб-чат створений для того, щоб максимально спростити процедуру отримання найнеобхіднішої інформації щодо електропостачання. За три кліки в чаті можна подати показник лічильника, дізнатись скільки треба заплатити за електрику, чи будуть вимикати сьогодні світло і о котрій його планують увімкнути. Без паролів, без очікування на лінії, без участі оператора кол-центру».

Користуючись веб-чатом споживачі економлять час, адже вкінці кожного місяця, коли відбувається масова подача показників лічильників, лінії кол-центру перенавантажені. Споживачам доводиться чекати на з’єднання з оператором або ж навіть йти в Центр обслуговування клієнтів місцевого РЕМу. Використовуючи веб-чат, клієнт компанії може отримати та подати інформацію в будь-який зручний час, з будь якого місця. Веб-чат компанії доступний як з персонального комп’ютера, так і з мобільного телефону, що особливо зручно, коли з’ясовуєш причину вимкнення. Його ярличок у вигляді жовтої лампочки знаходиться у правому нижньому кутку сторінки на офіційному сайті компанії, повідомляє прес-служба АТ “Прикарпаттяобленерго”.

Аби отримати інформацію про електропостачання достатньо:

  1. натиснути на чат на сайті oe.if.ua,
  2. вибрати тип споживача (побутовий чи юридичний),
  3. ввести номер особового рахунку чи договору,
  4. вибрати тип звернення.

Сума до сплати приходить на номер мобільного протягом доби, а інформація про планові і аварійні вимкнення висвічується в діалозі чату миттєво.

Інші сервіси і послуги компанії можна знайти на офіційному сайті компанії у вкладці «Інформація для споживачів».

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.