Люди

Франківські активісти вимагають повернути місту автостоянку, яку незаконно збудував Гасимов

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Активісти “Поступового гурту франківців” вимагають, аби місту повернули монолітну площадку для стоянки автомобілів поруч з будівництвом фізкультурно-оздоровчого комплексу на вулиці Ленкавського в районі ВАТ «Плай».

001[1]

За результатами перевірки держархбудінспекції, склали протокол про адміністративне правопорушення та припис про зупинення підготовчих та будівельних робіт, які не відповідають законодавству (…) та виконуються без повідомлення, реєстрації декларації про початок їх виконання або без отримання дозволу на виконання будівельних робіт від 04.06.2015 року. Згідно з останнім Управління ДАБІ в Івано-Франківській області вимагало усунути виявлені порушення.

У зв’язку з цим активісти пропонують Ріяфету Гасимову та ПП «Вамбуд» передати в комунальну власність площадку для стоянки автомобілів для подальшого облаштування на ній дитячого та/або спортивного майданчика.

Паралельно поступовці звернулися до міського голови Руслана Марцінківа із проханням винести на розгляд наступної сесії Івано-Франківської міськради питання про згоду на отримання у комунальну власність цієї площадки.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні