Люди

Франківська влада створила Координаційний центр допомоги пораненим в ході проведення АТО

Google+PinterestLinkedInTumblr
6 серпня в облдержадміністрації відбулася нарада з метою створення Координаційного центру допомоги пораненим у ході проведення АТО.
IMG_9943

У її роботі взяв участь заступник голови  обласної державної адміністрації Сергій Адамович, керівники департаментів, військові, представники громадськості.

  -Ми сьогодні потребуємо створення такого центру, оскільки департамент охорони здоров`я обласної державної адміністрації, громадські, благодійні та волонтерські організації наразі працюють розрізнено, не обмінюються на постійній основі інформацією. Потрібно якісно покращити рівень допомоги постраждалим , – пояснив необхідність  створення координаційного центру заступник голови ОДА Сергій Адамович.

Присутні обговорили потреби та проблеми, які можуть виникати у поранених у зоні Антитерористичної операції. За даними департаменту охорони здоров`я облдержадміністрації та представників громадськості проблем із забезпеченням лікарськими засобами постраждалі не мають, скарг про незадовільну якість лікування не надходило.

За словами Адамовича, влада зобов`язана забезпечити поранених на Сході та їхні родини усім необхідним для нормального життя

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.