Люди

Франківська облрада просить Порошенка перевірити московських церковників

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У п’ятницю, 8 грудня, на дев’ятнадцятій сесії Івано-Франківської обласної ради сьомого скликання, депутати прийняли звернення до Президента України, ВРУ, КМУ, СБУ, МВС та Ієрархів Українських Церков щодо антиукраїнської діяльності УПЦ Московського патріархату на території держави.

Зокрема, у звернені йдеться про те, що православна церква Московського патріархату виступає знаряддям зросійщення українського народу та залишається провідною інформаційною силою в гібридній війні.

«Саме за опосередкованого сприяння структур УПЦ МП в Україні видається й поширюється багато літератури виразного антиукраїнського спрямування, де незалежність України від Росії називають «сєпаратізмом украінскіх шовіністов», а українську мову «галіційскім нарєчієм, малопонятним і малороссам, і великороссам», – йдеться у звернені.

Отож прикарпатські депутати вимагають:

  1. Активізувати процеси щодо створення Єдиної помісної церкви в Україні.
  2. Міністерству інформаційної політики України всебічно доносити інформацію суспільству та розкривати сутність антиукраїнської пропаганди, розкольницької діяльності УПЦ МП.
  3. Службі безпеки України вжити невідкладних заходів та перевірити ймовірну причетність священнослужителів УПЦ МП до співпраці з ФСБ РФ та іншими спецслужбами держави-агресора.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.