Люди Світ Фото

Франківська фотохудожниця показала «15 миттєвостей Інституту Мистецтв» (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Під такою навою у читальному залі центрального корпусу Прикарпатського університету відкрилася персональна фотовиставка Анастасії Третяк.

DSC_1219

На ній експонується 15 портретних робіт. За словами авторки така кількість світлин є символічною, адже приурочила її 15-річчю Інституту Мистецтв. Герої фотопроекту – випускники мистецького вишу.

DSC_1230

Серед них відомих франківці: акторка Галина Баранкевич, коваль Сергій Полуботько, реставратор Валерій Твердохліб, акордеоніст Мирон Черепанин та інші.

DSC_1213

За словами Анастасії Третяк, їй дуже подобається працювати з портретами, тому вибрала саме цей жанр. Аби більш підкреслити їх – обрала роботу у чорно-білих тонах. До речі, фотохудожния також є випускником вишу.

DSC_1203

«Всі ці люди надзвичайно харизматичні і дуже цікаво було розкривати їхні образи, – говорить Анастасія. – Була така ідея, аби візуально було видно чим людина займається. Чи це музиканти, художники. Цікаво було працювати, бо новий досвід, знайомства і лише позитивні враження».

DSC_1227

Один з героїв виставки головний зберігач фондів Музею мистецтв Прикарпаття Віктор Доскалюк, каже не любить фотографуватися, бо не вважає себе фотогенічним, але автору вдалося вловити мить.

DSC_1211

«Такий фотопроект – воно здорово, цікаво та гарно, – говорить Віктор Доскалюк. – Можливо воно когось надихне вступити у цей вуз. Мистецтво – воно поза часом. Мені пощастило оберігати вічне. Я оберігаю ікони, живопис та інші мистецькі твори. Дуже тому радий, бо ти завжди в центрі якихось подій, виставок».

DSC_1223

Цікаво, що історія інституту більш давня. У 1966 р. було відкрито музично-педагогічний факультет, який готував учителів музики і співів для середніх шкіл, а у 1987 році був створений художньо-графічний факультет, кафедра театрального та хореографічного мистецтва була створена дещо пізніше у 2002 році.

DSC_1233 DSC_1232 DSC_1231 DSC_1218 DSC_1217 DSC_1216 DSC_1215 DSC_1212 DSC_1199

 

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.