Люди

Франківськ підсвітили більш ніж на 8 млн грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На вуличне освітлення Івано-Франківська витратили 8 млн. 337 тис. грн, з яких 4 млн. – кредит НЕФКО, решта – міський бюджет. У рамках проекту змінили світильники на бічних вулицях, покращили освітлення в кількох центральних скверах, а також у двох дитсадках і трьох школах.

Архів

Про це пише прес-служба міськради.

Зазначається, що на бічних вулицях змінили 2264 натрієві світильники на світлодіодні. Це дозволить економити місту на електроенергії 620 тис. грн на рік. Крім того, на 370 тис. грн зменшилися річні витрати на технічне обслуговування електричних мереж освітлення.

За кредит НЕФКО і кошти міського бюджету освітлення зробили кращим у скверах біля Івано-Франківського національного медичного університету та на площі Адама Міцкевича. Там спорудили мережі зовнішнього освітлення із застосуванням парково-декоративних опор та світлодіодних світильників.

Виконали реконструкцію освітлення на території кількох дитсадків і шкіл міста. Зокрема, «Пізнайко» (вул. Сахарова, 32) та в селі Угорники. СШ №17 по Набережній ім. Стефаника, 16а, території біля СШ №25 (вул. 24 Серпня, 13) та біля СШ №8 по вул. Коломийській, 9.

Відповідно до кредитної угоди з НЕФКО, після виконання заходів, передбачених проектом, Франківськ отримав третій транш кредиту – 400 тис. грн. За ці гроші в грудні у центральній частині міста (на Вічевому Майдані, вулицях Бачинського та Вітовського) замінили 58 натрієвих світильників на якісні світлодіодні.

Зазначимо, у 2016 році також підсвітили фасад будинку на Мазепи, будівлю обласної дитячої бібліотеки на площі Міцкевича, пам’ятку на Незалежності, 7, колишній готель «Київ»,  а також фортечний провулок.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.