Люди Фото

Франківка першою в Україні проплила Льодову Милю (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Марина Цимашевич з Івано-Франківська стала першою українкою, яка проплила Льодову Милю – один з найжорсткіших запливів на планеті.

Про це Марина Цимашевич написала у Facebook, пише Курс.

«Льодова миля – це соло залив на 1609 м в крижаній воді менше 5 ֯С в одному купальнику, шапочці і окулярах. Він проводиться тільки індивідуально і з великою командою рятувальників навколо і має бути підтверджений IISA International Ice Swimming Association. Наприклад на змаганнях найбільша допустима «королівська» дистанція – це 1 кілометр. А Миля – це з розряду екстремального хардкору на виживання. Я 388 людина на планеті яка це зробила. Проплила 1612 м у воді 4,3 ֯С за 44 хвилини. Сказати що було важко – то нічого не сказати», – розповіла Марина.

Жінка більшу частину дистанції я проплила спокійно, а на останніх 300 метрах від переохолодження почали відмовляти м’язи.

«Доплила я тільки завдяки команді підтримки на каяку, яка всі 300 останніх метрів кричала «Давааай!!!! Ще!!!! Ще трохи!!! Ти зможеш!!! Даваааай!!!!». Ну і потім важкий процес приходу до норми. В льодовому плаванні заплив вважається закінченим не коли ти вийшов з води , а коли прийшов до себе, загроза життю минула і ти знов в стані хоча б ходити. Процес відігрівання перемерзлого організму довший і часто набагато небезпечніший ніж саме плавання. Але все вдалося!», – написала Марина Цимашевич.

Заплив відбувся на озері Закрзовек у Кракові.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні