Люди Світ

Франківець Шкутяк звільнився з Генпрокуратури

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Інспектор управління внутрішньої безпеки ГПУ, керівник робочої групи з перевірки доброчесності прокурорів Петро Шкутяк написав заяву на звільнення з посади.

шкутяк

Наказ про звільнення Петра Шкутяка з 3 листопада на підставі його заяви Генпрокурор Юрій Луценко підписав 28 жовтня, пише КУРС.

1 листопада Юрій Луценко нагородив Петра Шкутяка іменним годинником “за сумлінне виконання службових обов’язків, ініціативу і оперативність у роботі”.

У коментарі КУРСу Петро Шкутяк пояснив, що написав заяву на звільнення у зв’язку із завершенням конкурсу в нову генеральну інспекцію, яка надалі перевірятиме працівників прокуратури на доброчесність.

“Конкурс відбувся за участі і громадських активістів, і іноземних представників. В новоствореної інспекції буде достатній штат і достатні повноваження, щоб у майбутньому здійснювати нагляд за доброчесністю прокурорів”, – зазначив Петро Шкутяк.

“Чистильник” переконаний, що за п’ять місяців роботи його групи вдалося немало.

“По-перше, ми запустили сам процес перевірки доброчесності прокурорів. Це вперше в Україні. Понад 70 службових розслідувань, є звільнені, є догани. Багато перевірок ще тривають, бо сама процедура займає 2 місяці. Звісно, не все було ідеально, але точно знаю, що ефект є. Ті, хто мали боятися, таки бояться. Є результат – цей механізм діє”, – каже Петро Шкутяк.

Після Києва Петро Шкутяк планує повернутися до рідного Івано-Франківська, де він є депутатом міської ради.

Нагадаємо, інспектором Генпрокуратури Петра Шкутяка призначили в кінці травня 2016 року.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.