Люди Світ

Франківцям розповіли, як організувати популярний і нестандартний музичний фестиваль (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

У четвер, 7 липня, в “Urban Space 100” франківцям розповіли, як вдало організувати музичний фестиваль. За словами організатора багатьох подій киянина Ростислава Русакова, не варто одразу розпочинати з чогось масштабного. Спершу треба зробити щось маленьке – звичайну зустріч, подію або одноденний концерт якогось виконавця. Щодо команди – вважає, треба вибирати людей розумом, а не серцем.

13582213_621689844674690_476388591_o

“Вибирайте не за принципом “класний чувак”, враховуйте професійні якості. Зазвичай, співпрацюючи з друзями, все закінчується сваркою, непорозуміннями. Тому з близькими знайомими краще не розпочинати якоїсь справи”, – говорить Русаков.

Він додав, що для якісної організації події потрібно набратися досвіду: відвідати фестивалі та концерти в інших країнах.

“Це не означає, що треба копіювати іноземних колег. Коли побачите на власні очі масштабне дійство у Європі – неодмінно надихнетесь, матимете круті їдеї”, – пояснює Ростислав Русаков.

Каже, фестиваль можна провести будь-де: на території закинутої фабрики, на пляжі та навіть у малому селі, де немає води. Вважає, такі локації зроблять подію більш привабливою, бо це дуже незвично і нестандартно. Тому він організовує Hedonism Festival 2016, який відбудеться наприкінці липня на Трухановому острові в Києві.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.