Люди

Франківцям пропонують роботу на виробництві фільтрів автівок

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Понад рік в Івано-Франківську працює виробництво повітряних фільтрів для вітчизняних та іноземних авто “ІФ-Фільтр”. Майже 30 видів найменувань продукції реалізують гуртовим покупцям з усієї України.

Про це повідомив у себе на сторінці у facebook міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

“Підприємство єдине таке в області, а можливо, і в країні. Раніше подібне було в Луганську, але у світлі останніх подій припинило діяльність. До речі, двоє працівників звідти тепер працюють на франківському виробництві”, – йдеться у дописі.

Найбільшою проблемою на підприємстві сьогодні є брак кваліфікованих робітничих кадрів.

“Також підприємці нарікають на те, що важко конкурувати з дешевою китайською продукцією, для цього не вистачає вигідних кредитних ресурсів для покращення виробництва. Та попри все підприємство розширюватиметься, зараз готується до відкриття новий цех, який дозволить вдвічі збільшити кількість працівників та обсяги виробництва, – додає Марцінків. – Місто намагається всіляко сприяти розвитку виробництва, адже воно створює додану вартість, а це постійні надходження до бюджету. Зараз ми звільнили виробничу галузь від пайової участі, рішенням сесії знижуємо ставку на землю, якщо підприємець зобов’язується збільшувати зарплатню працівникам. Словом, робимо багато кроків назустріч товаровиробникам, аби вони продовжували працювати та розвивались у нашому місті”.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.