Люди Фото

Франківцям показали проект інноваційного простору

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

12 січня у громадському ресторані Urban Space 100 відбулася презентація проекту створення інноваційного простору в Івано-Франківську. Аналогів такого інноваційного простору в Україні поки що немає. Організатори зазначають, що подібні структури – скоріше виключення, ніж правило.

IMG_4586

Суть проекту полягає у створенні ідеального місця для активного розвитку ІТ-середовища.

IMG_4559

«Коли ми розробляли проект, то керувалися двома лозунгами: змінити старе на нове, а гірше на краще, – зазначив директор девелоперської компанії «Арсенал-сіті» Тарас Виноградник. – Ми стикнулися з тим, що в нашому місті відбуваються закриті обговорення будівництва і громадськість не приймає участь в розгляді тих чи інших проектів щодо забудови мікрорайонів. Однак, перш за все, наше місто має бути комфортним для людей».

IMG_4578

За задумом, в Івано-Франківську збудують бізнес-центр, що втілить нові стандарти для життя та роботи в Івано-Франківську. Він розміщуватиметься в межах вулиць Національної Гвардії, Коновальця, Чорновола та Сорохтея.

IMG_4580

Представник веб-студії WEBMIL Сергій Гнатчук каже, що проект отримає не тільки комерційну привабливість, але і відповідатиме прямим запитам тих, хто за кілька років зможе використовувати площу бізнес-центру.

IMG_4587

Розпочати будівництво бізнес-центру планують вже до кінця року. А завершити проект – до кінця 2017 року.

IMG_4547 IMG_4552 IMG_4555 IMG_4548 IMG_4576 IMG_4579 IMG_4556 IMG_4581

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні