Люди

Франківцям безкоштовно робитимуть УЗД судин шиї

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківську розпочинають щорічні зустрічі – «Здорові судини – здорове життя!». Їх організовують працівники кафедри загальної хірургії Івано-Франківського національного медичного університету (ІФНМУ) та лікарі відділення судинної хірургії обласної клінічної лікарні (ОКЛ).

У суботу, 26 листопада, о 10:00 в ОКЛ виступатимуть лікарі з презентаціями про найпоширеніші захворювання артерій та вен нижніх кінцівок. А всі охочі зможуть отримати консультацію спеціаліста-судинного хірурга.

309a5e0479c60db259bc929996ca58c0_xl

За словами завідувача кафедри загальної хірургії ІФНМУ, професор Івана Гудза, важливо завчасно та максимально проінформувати мешканців міста й області про ці захворювання та їхню профілактику,

“Проводитиметься ультразвукове обстеження (УЗД) судин шиї для виявлення змін, що можуть призвести до ішемічного інсульту”, – додав він.

В Україні, як і у всьому світі, приблизно 65% людей помирають через серцево-судинні захворювання. Згідно з дослідженнями, звичні для майже 60% людей відчуття втоми, важкості, набряклість ніг після робочого дня (особливо у спекотну пору року) є проявом хронічних захворювань вен нижніх кінцівок. У багатьох жінок виникає дискомфорт через появу на ногах дрібних венозних сіточок.

Як правило, люди не надають значення таким симптомам як підвищене відчуття холоду в ногах, втому в гомілках при тривалій ходьбі, а це – ранні ознаки недуги, що можуть призвести до ампутації.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.