Люди Світ

Франківців запрошують у “Бастіон” на виставку живопису вихованців Залучанського та Коломийського будинків-інтернатів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
18 червня о 13.00 у фортечній галереї «Бастіон» відбудеться відкриття виставки робіт дітей з особливими потребами «Нерозгадані почуття». Твори виконані у техніці живопис пальцями вихованцями Залучанського та Коломийського дитячих будинків-інтернатів.
photo

Як зазначають організатори виставки, діти люблять перевіряти все на дотик. Чутливість пальців дає можливість відтворювати особисті враження, спостереження та почуття. У такому малюванні немає правил, аналогів, рухових обмежень. Малювання пальцями (інтуїтивне малювання), як відомо, також є чудовою вправою для розвитку дитини.

Також під час виставки представлять серію листівок «Нерозгадані почуття» з роботами дітей з особливими потребами.

За допомогою листівок організатори виставки – волонтери БО «Українська благодійницька мережа», хочуть поінформувати суспільство про права дітей з особливими потребами на розвиток та навчання.

Проект серія листівок «Нерозгадані почуття» реалізується у рамках програми «Активні громадяни» за сприянням літературного угруповання «СТАН», ГО «Д.О.М.48.24» при фінансовій підтримці Британської Ради в Україні.  Виставка триватиме до 3 липня.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні