Люди Світ

Франківців запрошують перевірити якість роботи громадського транспорту

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

УТіЗ просить мешканців міста долучатись до спільного контролю та сприяти покращенню роботи громадського транспорту в місті. Громадські інспектори зможуть впливати на якість перевезень в транспорті, контролювати виконання договорів спільно з управлінням транспорту і зв’язку.

маршрутка

Про це повідомив начальник Управління транспорту і зв’язку Олег Ганчак. УТіЗ запрошує усіх охочих долучитися до контролю роботи громадського транспорту. Прийом заяв до 21 жовтня. Заяви подали вже 6 мешканців міста.

Громадськими інспекторами можуть бути громадяни України, що досягли 18 років, та мають досвід роботи у сфері громадського контролю або громадського транспорту. Для цього потрібно подати заяву довільної форми. Громадські інспектори працюватимуть без звільнення від основної роботи і без додаткової оплати праці.

Сесія Івано-Франківської міської ради від 07 липня 2011 р. № 282-11 затвердила Положення про громадський контроль за роботою громадського транспорту міста Івано-Франківська.

громадський контроль
Інспектори Громадського контролю спостерігатимуть за якістю та відповідністю послуг перевізника вимогам, що встановлені чинним законодавством та договором на перевезення пасажирів; сприятимуть забезпеченню безпечних, якісних та ефективних умов перевезень;  виявлятимуть недоліки в організації пасажирських перевезень.

Зокрема інспектори зможуть контролювати стан зупинок, дотримання водієм визначеного маршруту та розкладу руху громадського транспорту, чистота салону та зовнішня справність транспортного засобу, достовірність інформаційних маршрутних табличок, відповідність та наявність інформаційних повідомлень у салоні транспортного засобу, у тому числі обов’язкових, контроль за наповненістю пільгових місць.

Додатково під час Громадського контролю інспектори зможуть фіксувати скарги пасажирів та факти порушень встановлених норм пасажирських перевезень, порушення інших законів та норм, зокрема паління в салоні автобусу, наявність, видача квитків.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні