Люди

Франківців закликають утриматися від походів у ліс – є небезпека пожеж

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Франківські комунальники та рятувальники звертаються до мешканців Івано-Франківська з проханням припинити спалювання бур’янів  та розпалювати багаття під час відпочинку на період спеки, повідомив 11 серпня на оперативній нараді у міського голови начальник  КП “Муніципальна інспекція із благоустрою ” Степан Кукула.

pozhezha_suhostij_21104[1]

Перший заступник міського голови Зіновій Фітель також закликав франківців утриматися від походів у ліс та поїздок за місто – таке рішення, пояснив, прийняли на засіданні ради оборони області.

Начальник служби надзвичайних ситуацій міськвиконкому Ігор Влізло зазначив, що останнім часом на території області почастішали пожежі, лише за добу на Прикарпатті сталося десять пожеж. Спека на Франківщині, прогнозують, буде тривати ще тиждень.

Окрім того рятувальники звернулися до керівників установ та до сільських голів з проханням обережно спалювати рослинність, аби уникнути загоряння на більших територіях.

За випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю або її залишків Кодексом України «Про адміністративні правопорушення» передбачено накладення штрафу на громадян від 170 до 340 грн, а на посадових осіб від 850 до 1190 грн.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні