Люди Фото

Франківців, які працюють на небезпечній роботі, відправлятимуть на експертизу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

3 грудня в Івано-Франківську відкрили психофізіологічний кабінет для людей, які працюють на роботах підвищеної небезпеки та потребують професійного добору. Відтепер іванофранківці зможуть пройти відповідний тест та дізнатись рівень своїх психофізіологічних можливостей.

IMG_3866

«В Європі, людина, яка не пройшла таку експертизу, до роботи не допускається, – зазначив директор департаменту охорони здоров’я Роман Мельник. – Особливо це стосується людей, робота яких пов’язана з підвищеною увагою:водії, працівники висоток, електромереж, люди, які мають доступ до зброї».

IMG_3865

За словами Романа Мельника, на сьогоднішній день така експертиза необхідна, оскільки з технічних причин в автокатастрофах гине більше людей чим в АТО.

«Експертиза дає можливість визначити сконцентрованість уваги, швидкість реакції, а також орієнтацію у просторі – розповідає нарколог Олег Стапай. – Під час проходження експертизи треба відповісти на 20 тестових запитань, після цього комп’ютер видає результат чи допускається людина до роботи. Спочатку робітник проходить тренувальний тест потім основний. Якщо ж з першого разу результат негативний то надається ще одна спроба, остання».

IMG_3860

Після проходження процедури психофізіологічного обстеження працівнику видається документ, який регламентує ступінь допуску його до виконання роботи з підвищеною небезпекою.

IMG_3859

IMG_3857

IMG_3863

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні