Люди

Франківців попереджають про можливі вимкнення світла

Google+PinterestLinkedInTumblr

ПАТ «Прикарпаттяобленерго» повідомляє споживачів Івано-Франківської області про можливе тимчасове припинення електропостачання у зв’язку з виникненням дефіциту потужностей в об’єднаній енергосистемі України. Графіки аварійних вимкнень запровадять з метою економії палива.

elektr

Вимикатимуть світло за погодженими з ОДА «Графіками аварійних відключень» в час ранкових та вечірніх пікових навантажень близько 9:00-11:00 ранку та 20:00-22:00 вечора. Вимкнення окремих груп споживачів триватиме не більше двох годин. Графіки вводяться в дію протягом 10-15 хвилин після розпорядження головного диспетчера електроенергетичної системи України.

Як зазначається у відповідному листі Міненерговугілля до енергокомпаній, рішення вдатися до таких методів зумовлене розбалансуванням між виробництвом та споживанням електроенергії через дефіцит палива та гідроресурсів.

Зазначимо, що для кожної області встановили конкретні ліміти потужності. У випадку, якщо наша область перевищить споживання електроенергії, у дію введуть графіки аварійних відключень. Наразі наша область не вкладається у визначені ліміти, тож вимкнення є цілком імовірними.

Енергетики звертаються до прикарпатців з проханням максимально обмежити споживання електроенергії у години пікових навантажень. Адже зараз ідеться не про питання особистого комфорту, а про забезпечення надійної роботи енергосистеми нашої держави в цілому.

Довідка:

50 % електроенергії, що виробляється в Україні, генерують АЕС, решту – виробляють ТЕС, шляхом спалювання газу та вугілля. Брак газу та зупинка 80% шахт, спричинили дефіцит енергоносіїв і, як наслідок, – електроенергії.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.