Люди

Франківці зможуть зустрітися з улюбленим письменником, якщо заповнять анкету

Google+PinterestLinkedInTumblr

В Івано-Франківську розпочався проект «Назустріч письменнику». Його суть полягає в можливій зустріч читача з улюбленим автором. Його реалізовує «Поступовий гурт франківців» разом із працівниками бібліотеки за підтримки видавництв «Лілея НВ» та «Discursus», а також Профкому студентів Прикарпатського національного університету.

Детальніше про це розповіли в обласній науковій бібліотеці на прес-конференції у понеділок, 26 грудня.

На думку бібліотекаря Христини Шовкопляс, проект популяризуватиме літературу місцевих письменників. Тож обрали десятьох найпопулярніших авторів Івано-Франківщини.

«Проект починаємо із Ольги Деркачової. Для читачів ми підготували анкети, де вони даватимуть відповіді на десять запитань авторів», – пояснила Шовкопляс.

Якщо читач відповість правильно на всі запитання, то отримає книжкову закладку з художнім фото та біографією автора. Крім того, переможці зможуть зустрітися з улюбленим письменником та отримати книгу з автографом автора. Анкети є в усіх відділах бібліотеки, у профкомі ПНУ та видавництвах.

Координатор проекту та керівник «Поступового гурту франківців» Сергій Адамович вважає, що зараз українським авторам трохи важко доносити свої твори до читача. Для акції обрали тих, яких франківці читають найбільше.

«Після початку акції ми побачили, що це діє і люди просять книжки запропонованих авторів. Проект буде працювати і продовжуватись», – запевнив Адамович.

Письменниця Ольга Деркачова каже, що першою у такому проекті бути приємно, але й страшно.

«Я розумію, що на мені лежить відповідальність, бо як почнеться проект, так і буде працювати, – говорить Деркачова. – Ми працюємо на те, щоб люди читали і щоб художнє слово було ближчим до них».

До слова, серед інших авторів обрали Юрія Андруховича, Тараса Прохаська, Таню Малярчук, Марію Ткачівську, Степана Процюка, Марію Вайно, Євгена Барана, Галину Петросаняк та Ольгу Слоньовську.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.