Люди

Франківці вийшли на акцію, щоб відстояти готель «Дністер» (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У четвер, 1 квітня, кілька десятків франківців зібралися під стінами готелю «Дністер» на мирну акцію протесту «Візуальний виклик». Її організували мешканці вулиці Шевченка.

Під стінами готелю зібралися близько сотні небайдужих. Люди обурені тим, що відбувається з готелем і навколо нього. Адже власник споруди, крім того, що зробив реконструкцію, а не реставрацію, відібрав ще й частину громадського простору – колонаду готелю, яку вже засклили, пише Репортер.

Франківці вийшли на акцію, щоб відстояти готель «Дністер» (ФОТО)

Дехто з активістів прийшов з плакатами: “Розшукується дозвіл на реконструкцію”, “Дністер виходить з берегів”, “Будинку боляче. Де мер?”, “Зберегти колонаду Дністра”.

Франківці вийшли на акцію, щоб відстояти готель «Дністер»

Франківці відстоюють готель «Дністер» (ФОТО)

«Тут пройшло моє дитинство і дитинство моїх дітей, – виступає мешканка вулиці Шевченка Оксана Кондрин. – Відкрили до огляду цю кам’яницю недавно. Із забудовником чи готельєром ми боремося не один рік. Написана не одна скарга. Він нам не відповідав. Ми писали в усі інстанції. Всі чиновники, хоч і говорять, що вони не бачили, але вони були в курсі всіх подій, що тут відбувається. Будинок безнадійно зруйновано і зіпсуто».

За словами активістки, мешканці вулиці створили громадську організацію «Кам’яниця Австрія». Жінка просить підтримки всіх небайдужих, адже це стосується не лише мешканців вулиці, але й усіх франківців.

Отож активісти вимагають у реконструкторів пам’ятки показати документи на виконання робіт, хто архітектор, хто давав дозволи на приватизацію, хто підписувався під дозволами і т.д.

Якщо влада не відреагує, обіцяють збиратися та протестувати знову і знову – до перемоги.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.