Відео Люди

Компанія Ford розробила кепку, яка допомагає водіям не спати за кермом (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Водії, які багато часу проводять за кермом, виснажуються і з часом втрачають концентрацію. А якщо вони ще й втомлені – є великий ризик заснути.

Safe Cap від GTB і Ford

Особливо це стосується далекобійників. Коли водій засинає на дорозі, це може призвести не лише до ДТП, але й до смерті. Саме тому автомобільна компанія Ford допомогла розробити кепку SafeCap, пише УП. Аксесуар помічає всі рухи голови водія і визначає, коли вони схожі на процес засинання. Коли кепка помічає ці процеси, може розбудити водія звуком, світлом чи вібрацією.

Ford розробила кепку разом з креативним агентством GTB. Розробники SafeCap вивчали і записували дані про рухи голови при водінні авто і виділяли серед них ті, які схожі на засинання. У кепку вбудували акселерометр і гіроскоп, призначені для вимірювання рухів голови. Всередині кепки вмонтували компоненти, які можуть видавати звук, відбувати і створювати спалахи світла.

Safe Cap від GTB і Ford

Наразі кепка SafeCap – лише прототип. За словами її творців, проект ще не завершений. Розробники сподіваються, що зможуть залучити до проекту більше партнерів і покращити кепку. Наразі невідомо, коли розробку запустять у масове виробництво.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.