Люди

Флешмоб #вимагаю_медреформу збирає все більше прихильників

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У мережі запустили флешмоб #вимагаю_медреформу. Люди з усієї України діляться історіями про сумний досвід лікування в українських медустановах. До флешмобу долучилися медичні працівники пише Gazeta.ua. Одним з перших лікарів свою історію у Facebook розповів Олексій Мосейко, та ще є багато інших, серед яких і наші земляки

“Моя мама – лікар-стоматолог на пенсії, вона пропрацювала лікарем у сільській місцевості усе своє життя – ранні підйоми, “добирання” на роботу “попутками”, відсутність елементарних засобів до праці, коли мій тато вдома ремонтував її “бор-машину” (інакше пацієнти б не отримали ніякої послуги), коли вечорами вдома вона писала безкінечні “звіти” (бо на роботі, якщо б вона виконувала “паперову” роботу не було коли “ремонтувати зуби”, як казали її пацієнти).

Я зростала в оточені медиків – за нашим святковим столом можна було робити виїзний консиліум і я мала і ще маю дотепер добру медичну опіку, адже живу і дружу з лікарями – без черг та бюрократичного паперообігу. Але так як мені щасть не усім і чи щаститиме далі хоч комусь в Україні???

Варто добре задуматися – про минуле, сьогодення та шлях в майбутнє та чи воно є – оте “світле медичне майбутнє України” для українців та українських медиків???…

Для довідки:
Пенсія моєї мами складає 1300грн., зарплата молодого лікаря, і зарплата санітарки чи прибиральниці – близько 3000грн.”, – написалаНаталя Захарова.

“Події, які відбулися сьогодні у стінах парламенту України – знакові!
Давно зрозуміло що так як було в союзі – не буде ніколи! Але нести з собою ті валуни руїн системи нераціонально, нелогічно, шкідливо і, навіть, небезпечно. Події, а це внесення на розгляд парламенту законопроектів, означають що можливо почуто крик хворих яким нізащо лікуватися, профільного медичного середовища, які не можуть ефективно і чесно сьогодні працювати!
Але дай Боже парламенту не заговорити, не простати і непроСрати наші спільні можливості. Кому жити і бути здоровим, кому бути чесним і фаховим!”,- зауважує Олег Токарчук головний лікар Коломийської дитячої лікарні.

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.