Люди

Енергетики закликають франківців економити світло, аби уникнути аварійних вимкнень

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В обленерго закликають споживачів використовувати менше електроенергії в години пікових навантажень, щоб не допустити перевищення визначених для Івано-Франківщини лімітів по світлу.

elektr

Нагадаємо, що такі ліміти для кожної області встановлює Міненерговугілля, дотримання лімітів є обов’язковим та контролюється Держенергонаглядом.

Наразі енергетики проводять інформаційну кампанію серед населення та юридичних споживачів з метою зниження споживання електроенергії. Фахівці енергокомпанії спілкуються з керівниками енергоємних підприємства та установ області щодо необхідного зниження електроспоживання в години пікових навантажень, інформують населення про економію через ЗМІ.

«Графік споживання електричної енергії протягом доби нерівномірний та змінюється в залежності від потреб споживачів у використанні енергоємного обладнання та побутових приладів, – каже директор з технічного забезпечення продажу електричної енергії ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Валерій Боднарук. – Значні зростання обсягів споживання відбуваються у ранкові та, особливо, вечірні періоди доби».

У енергокомпанії нагадують, що саме від свідомості споживачів залежить чи буде область зі світлом і чи не повториться торішня картина з масовими вимкненням електропостачання.

«Якщо споживачі зменшать споживання електроенергії з 7 до 10.00 ранку та з 16.00 до 21.00 ми зможемо уникнути запровадження графіків аварійних вимкнень, – додав Валерій Боднарук. – Тут все залежить від кожного з нас».

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні