Люди Фото

Енергетики саджали дерева в Івано-Франківську (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У середу, 13 травня, дирекція з персоналу ПАТ «Прикарпаттяобленерго» висадила зелену смугу. Ініціатива діє в рамках «Естафети добрих справ», яка стартувала у компанії на початку 2015 року. Одинадцять дерев туя західна смарагд та ялівець стрікта висадили на вулиці  Довженка (територія між поворотом до складу «Нова пошта» та поворотом на “Льодову арену”).

IMG_2415

«Благодійні акції мають дуже широкий спектр: від допомоги дітям-сиротам до прибирання вулиць, – каже Ірина Харук, директор з персоналу обленерго. – Кожен підрозділ самостійно обирає, як саме і кому він буде допомагати. Головне – щоб благодійні ініціативи приносили користь. Сьогоднішню посадку зеленої смуги присвятили воїнам АТО нашої компанії та нашої області».

«Естафета добрих справ» – це соціальна акція, започаткована у обленерго та спрямована на творення добра працівниками компанії у найрізноманітніших аспектах життя краю.

IMG_2404

Протягом 2015 року працівники підприємства будуть реалізовувати різнопланові соціальні ініціативи, задля спільної доброї мети. Загалом участь у благодійній кампанії візьме 17 філій та 11 дирекцій товариства. Структурні підрозділи поділили між собою періоди реалізації добрих справ. Отже, кожного місяця здійснюватимуться нові проекти.

IMG_2412

Усі етапи акції обленерго висвітлюють на корпоративному сайті компанії та сторінці обленерго у соціальній мережі Facebook.

IMG_2433

За координацією ініціативної групи волонтерів обленерго працівники компанії долучаються до збору коштів для воїнів АТО. Так, за період з вересня 2014 року по травень 2015 року волонтери зібрали близько 285 тис. грн. На ці гроші закупили теплий одяг (бушлати, зимове взуття, бахіли, светри, рукавиці, балаклави, термошкарпетки ), спальники, термобілизну, плащі-накидки тощо, ці речі передали військовим у зону АТО.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: