Люди

Енергетики презентують у Франківську корпоративну програму «Здоров’я на роботі»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У середу, 13 травня, у центральному офісі ПАТ «Прикарпаттяобленерго», що на вулиці Індустріальній, 34, відбудеться презентація комплексної корпоративної програми «Здоров’я на роботі». Учасниками зустрічі стануть керівники компанії, менеджери здоров’я, журналісти та партнери програми.

oe

Того ж дня відбудеться прем’єрний показ корпоративного навчального фільму «Дужі та енергійні». Стрічка шукає відповіді на запитання, як на робочому місці можна зберегти здоров’я.

Обленерго розробило програму просування здоров’я на робочому місці. За даними досліджень, здоров’я людини лише на 8-10% залежить від розвитку медицини, зате на 50-70% – від способу життя, іншими словами – самоменеджменту, тобто від уміння управляти своїм здоров’ям. Як складові здорового способу життя на роботі розглядаються: режим праці і відпочинку, організація рухової активності, відмова від шкідливих звичок, позитивне мислення тощо.

Деякі оздоровчі практики програми були апробовані у обленерго у рамках масштабного Фестивалю Здоров’я, що відбувався у квітні і був присвячений Всесвітньому дню здоров’я та Всесвітньому дню охорони праці.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: