Люди Фото

Electrolux вперше показав журналістам завод, який виробляє у Франківську пральні машини. Фото

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Уперше за чотири роки роботи на територію заводу Electrolux в Івано-Франківську запросили представників ЗМІ. Компанія виробляє вузькі пральні машини під брендами Zanussi та Electrolux з 2009 року. У 2011-му представництво відкрили у Франківську, загальний обсяг інвестицій тут – 19 мільйонів євро.

IMG_3199

Завод у Івано-Франківську займає площу 116 000 м2, де розташовано десять цехів, складів та зон для виробництва пральних машин.

IMG_2488

Тут налагодили повний цикл виробництва – від виготовлення барабана до збірки та фарбування.

IMG_3261

Для журналістів провели екскурсію виробничим цехом та показали, як виробляють пральні машини.

IMG_2395

Директор заводу Electrolux Артур Фелісяк наголосив, що його компанія приділяє значну частину не лише європейській якості продукту, а й безпеці працівників під час роботи.

IMG_3236

“Ми працюємо 1100 днів без нещасних випадків на виробництві, наш завод є найбезпечнішим виробником у світі”, – запевнив директор заводу.

IMG_3206

Уся техніка проходить міжнародну систему контролю якості Electrolux Manufacturing System – тобто кожна пральна машина проходить спецтест перед продажем та відповідає європейським стандартам.

IMG_3221

За словами Фелісяка, цього року планують виготовити 300 тисяч вузьких пральних машин.

IMG_3215

“Цю техніку створюють українці, але користуються нею не тільки в нашій країні, але й в Європі, – говорить директор представництва Electrolux в Україні Олександр Кузик. Загалом структура продажів є наступною: Україна – 41,9%, Польща – 18,3%, Італія – 7,6%”.

IMG_3230

Пральна машина Electrolux зараз коштує 4899 грн.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні