Люди Фото

Експерти із семи країн говорили у Франківську про нафтогазову енергетику (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У середу, 22 квітня, в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулась четверта міжнародна науково-технічна конференція “Нафтогазова енергетика 2015”.

WP_20150422_005

“На цій конференції є делегації з Польщі, Словаччини, Румунії, Угорщини, Австрії, Америки. Ми хочемо порадитися з фахівцями стосовно того, які нам надалі застосовувати технології, – каже Олег Карпаш, проектор з наукової роботи і міжнародної діяльності університету нафти і газу. – Ми знаємо методології, та не маємо технологій. Адже створити їх – це великі затрати. Представники фірм, які присутні на засіданні, готові створити на базі технопарку нашого вузу полігон для апробацій нових технологій”.

WP_20150422_001

Під час пленарного засідання слухачі мали можливість задавати доповідачам питання онлайн – на сторінці заходу у соцмережі.

Із предметними виступами доповідали українські та іноземні експерти у сфері енергетики – Геннадій Рябцев із центру “Психея”, Михайло Гончар з центру глобалістики “Стратегія ХХІ”, Наталія Урбанчікова представляла Технічний університет Кошице, що у Словаччині, Олексій Раптанов із найбільшого приватного видобувача природного газу в Україні ПрАТ “Нафтогазвидобування”, Олена Мірошниченко із ДТЕК – найбільшої енергетичної компанії України та інші.

Також відбувся семінар у рамках проекту InnoverEAST – програми ЄС із дослідження інновацій, та круглі столи стосовно тем вуглеводневого сектору, трубопровідного транспорту України, підвищення ефективності розвідки та освоєння покладів природного газу.

23 квітня конференцію продовжать секційними заняттями – 80 доповідачів розкажуть про сталий розвиток нафтогазової інженерії та енергетики, окрім того відбудуться культурні та виробничі екскурсії для учасників конференції.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні