Люди

Ефективний засіб від болю

Google+PinterestLinkedInTumblr

У житті бувають ситуації, коли головний, зубний, спинний, чи будь-який інший біль, завдає людині серйозні страждання та дискомфорт. Особливо, якщо мова іде про малу дитину, плач якої в подібних випадках зупинити важко. В подібних ситуаціях найкращим вирішенням проблеми стане лікарський засіб Нурофен ціна на який є досить помірною. Придбати такий знеболюючий та протизапальний засіб, який випускають у вигляді сиропу та таблеток, можна на сайті Аптеки НЦ.

Властивості

Ібупрофен є похідним кислоти пропінового типу, що спрямовано діє проти таких симптомів, як біль, жар, а також запалення, пригнічуючи синтез простагландинів, що викликають біль та запалення. Іншою здатністю ібупрофену є зупинка агрегації тромбоцитів. Завдяки експериментальним дослідженням, лікарі встановили, що одночасно застосовуючи ібупрофен, ацетилсаліцилова кислота вже не так впливатиме в низьких дозах на такий процес, як агрегація тромбоцитів. Та все ж, вважається, що якщо ібупрорфен застосовувати несистемно – ефекти, які мають клінічну значущість, є малоймовірними.

Що стосується фармакокінетики, то ібунопрофен сає властивість доброго всмоктування в шлунково-кишковий тракт, зв’язуючись із плазмовими кров’яними білками.

Вже після 45 хвилин після застосування препарату, якщо приймати його натщесерце, можна визначити Cmax в крові та її плазмі. Якщо ж препарат застосовувати під час їжі, то Cmax можна досягнути за 1-2 години після харчового прийому. Нирки виділяють Ібупрофен або в незміненому виді, або як метаболіти, після його засвоєння в печінці. Т½ становить приблизно 2 години. Водночас, пацієнти старшого віку також не відчувають великих відмінностей, пов’язаних із фармакокінетичним профілем.

Засіб для дітей

Найбільш популярними видами Нурофену для дітей є наступні:

1. Нурофен форте.

2. Нурофен суспензія.

3. Нурофен форте суспензія.

4. Нурофен суппозіторії.

Застосування Нурофену

Тільки для короткочасного перорального застосування. Таблетки запивати водою, не розжовуючи.

Симптоми слід лікувати, короткий часовий період застосовуючи найнижчу дозу з тих, що є ефективними. У випадку збереження симптомів впродовж 5 днів і довше, а стан хворого – погіршується, необхідне втручання лікаря.

Препарат можуть вживати як дорослі, так і діти, маса тіла яких перевищує 20 кілограмів (шестирічні діти і старші). При застосуванні препарат приймають в розрахунку 20-30 міліграмів на кілограм ваги тіла впродовж доби.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.