Люди

Двоє учнів з Франківська здобули призові місця на олімпіаді з фізики у Швейцарії

Google+PinterestLinkedInTumblr

У неділю, 17 липня, на Міжнародній олімпіаді з фізики у Швейцарії відзначили двох учнів з Франківська. Ученицю франківського ліцею №5 Діана Зазубик нагородили бронзовою медаллю за третє місце.  А учень ліцею ім. Сабата Андрій Никифорчин здобув срібну медаль і II місце.

Загалом за підсумками теоретичного та експериментального турів команда України з п‘яти учасників завоювала одне срібло та три бронзи. Діана з поміж 368 учнів, що брали участь в олімпіаді, до всього була наймолодшою, пише Репортер з посиланням на сторінку ліцею №5.

Учні - призери олімпіади новини Івано-Франківська
Серед учасників Міжнародної олімпіади з фізики було п’ять українських учнів

Для участі в змаганнях зареєстрували команди 75 країн світу. Серед учасників Міжнародної олімпіади з фізики було п’ять українських школярів.

Змагання проходили дистанційно. Уперше в історії цих престижних міжнародних змагань фізичний експеримент було проведено за допомогою комп’ютерної симуляції. Процес виконання учасниками експериментальних завдань контролювали за допомогою вебкамер.

Учасники команди України виконували завдання олімпіади на базі факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Фахівці цього провідного закладу забезпечили дотримання вимог міжнародного оргкомітету щодо умов проведення змагань.

Вперше за часів незалежності України двоє учнів нашого міста завоювали перемоги на Міжнародній олімпіаді з фізики

Вчитель франківської учениці Діани Зазубик – Тарас Головатий. Вчитель учня Андрія Никифорчина – Олександр Слободян.

Неймовірний успіх Івано-Франківських школярів! Вперше за часів незалежності України двоє учнів нашого міста завоювали перемоги на Міжнародній олімпіаді з фізики! – повідомляють на сторінці ліцею №5. – Саме на них надія на відновлення і процвітання України! Честь і хвала дітям, які під час дистанційного навчання зуміли підготуватись до такого успішного виступу! Слава героям – захисникам, які забезпечують умови для навчання і Слава Україні!

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.