Люди

Двоє франківських нацгвардійців отримали нагороди “Людина року”

Google+PinterestLinkedInTumblr

Франківські нацгвардійці отримали почесні нагороди “Людина року 2023” під час заходу “Коло друзів” в Івано-Франківську.

Про це повідомили у 50 полку імені полковника Семена Височана Національної гвардії України.

Одним із нагороджених є гвардієць, молодший сержант Василь Голіней, який з 2014 року служив у Нацгвардії в батальйоні “Донбас”, а з початку повномасштабного вторгнення у 50 полку імені полковника Семена Височана. Василь пережив уже два поранення, перше з яких отримав ще у 2014 році в Іловайську. Зараз він проходить реабілітацію, але його незламний дух і воля не згасають. Його приклад втілює справжню силу та непохитність українського воїна.

Також серед нагороджених – майор Олексій Кашмар, який не перший місяць знищує росіян на Луганському напрямі й продовжує це робити. Нагороду за Олексія отримав командир франківського підрозділу Нацгвардії.

Не можемо забувати й про нашого капелана отця Романа Кострабія, який безмежно підтримує духовно та морально воїнів свого підрозділю. Отець Роман провів вже понад 15 виїздів на передову, щоб надати духовну підтримку нашим гвардійцям. Його присутність і молитви завжди надають сили та надії нашим воїнам, які ведуть боротьбу за нашу спільну перемогу, – йдеться в дописі.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.