Люди

Два виші з Франківська увійшли у ТОП-50 університетів України за оцінками роботодавців

Google+PinterestLinkedInTumblr

Зазвичай виходить так, що освіта і робота в Україні – паралельні прямі, які перетинатися не планують. Через що дипломований фінансист ледь розбирається в роботі банку чи страхової компанії, радіоелектрик влаштовується на роботу торговим агентом, а педагог з червоним дипломом продає в супермакеті.

Роботодавці часто безрезультатно шукають кваліфікованого фахівця. Випускники вишів, у свою чергу, зацікавлені у працевлаштуванні, яке чомусь знайти їм складно. І з кожним роком ця проблема стає все гострішою, про це пише Фокус.

Саме з цієї причини був складений рейтинг ВНЗ щодо шансів випускника того чи іншого вишу отримати вакансію в престижній компанії. Таблиця топ-50 вузів складена на основі опитування ключових роботодавців України. В опитуванні брали участь провідні компанії з різних сфер, такі як “Інтерпайп”, Group DF, “Метінвест”, ДТЕК “Нафтогаз”, НАК “Нафтогаз України”, Укренерго, Запоріжсталь, УкрАвто, Fozzy Group, “Нова пошта”, ПриватБанк та інші..

Учасникам було запропоновано оцінити першу сотню вишів із щорічного рейтингу, складеного на osvita.ua. Оцінки виставлялися за 12-бальною шкалою. Якщо в департаменті персоналу компанії нічого не могли сказати про якийсь із ВНЗ, йому присвоювали нульову оцінку. Погодьтеся, невідомість серед працедавців не прикрашає вуз.

Сума балів, присвоєних усіма учасниками рейтингу, і стала критерієм відбору 50 найкращих вузів, а також розміщення їх по місцях.

 

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.