Люди Фото

Дружину загиблого “азовця” з пологового зустріли побратими (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Тетяна – дружина бійця полку “Азов”, який загинув під час оборони Маріуполя. У Запоріжжі вона народила сина. Зустрічати жінку прийшли побратими -“азовці”.

На війні жінка також втратила маму та брата. Тому зараз залишилася сама з трьома дітьми. Новонародженого сина вона назвала Іллею, як мріяв загиблий чоловік Олексій. За словами Тетяни, діти зараз дають їй сил та змушують жити далі, пише Репортер з посиланням на Укрінформ. побратими

Я розумію, що не можна здаватись, а треба боротись. Це показали не тільки мій брат, чоловік та мама, а й ті хлопці, які зараз боронять Маріуполь. Я нічого не знаю про обставини загибелі чоловіка та мами. 19 квітня з Олексієм говорили по телефону, він мав вийти на зв’язок через 6 днів… 21 квітня загинув, – розповіла жінка.

Її мама – Наталя – загинула 3 травня. Вона працювала військовим психологом у полку “Азов”. Брат Тетяни – Юрій Луговський – загинув ще у 2018 році. Саме його місце серед “азовців” і зайняла потім мама.

Мама приїхала допомагати мені з середньої донькою, коли я народила її, і так сталося, що хлопці запропонували працювати психологом. Її це надихало та надавало сил, щоб перебороти смерть брата. Вона в хлопцях бачила свого сина, хотіла допомогти усім, – згадує Тетяна.

Зараз жінка з трьома дітьми – чотирирічною Анею, дворічною Вікою та новонародженим Іллею поки планує залишитись у Запоріжжі, а коли син підросте, то, мабуть, поїдуть на захід України, де живе Тетянина бабуся.

Азовська сім’я дуже велика – це не тільки бійці, це їхні діти, родини в цілому. Ми намагаємось піклуватись про всіх. Держава допомагає, але ми звикли довіряти в першу чергу своїй родині, – каже Кирило, колишній боєць “Азову”. Він додав, що вони підтримуватимуть Тетяну, адже вона багато втратила на цій війні.

Військовослужбовці також закликають весь світ зробити все, щоб витягнути тих, хто лишився в Маріуполі.

Вони, по суті, врятували Південь, бо невідомо що було б із Запоріжжям, якби хлопці з Маріуполя не сконцентрували на собі по факту цілу дивізію російських військ з технікою. Запоріжжя ціле, бо хлопці там залишились, – додали бійці.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні