Люди

Досвідчений тренер Володимир Юрчук безкоштовно готуватиме всіх охочих до Франківського півмарафону

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Тривалість тренувань – приблизно дві години. Преше відкрите тренування – у вівторок, 13 червня.

Взяти участь у відкритих бігових тренуваннях можуть усі охочі, незалежно від віку або спортивного досвіду (від новачків до досвідчених бігунів). З учасниками працюватиме досвідчений тренер, майстер спорту України Володимир Юрчук.
У вівторок, 13 червня, о 19:00 стартують відкриті бігові тренування з підготовки до Frankivsk Half Marathon’17, який 24 вересня в Івано-Франківську проведе платформа «Тепле Місто».

Відкриті тренування планують проводити в різних локаціях міста щонеділі до кінця червня, а в наступні місяці вони проходитимуть частіше. Тривалість тренувань – приблизно дві години.

Під час зустрічей говоритимуть про екіпірування, техніку бігу, особливості дихання, корисні звички тощо. Ціль практики — розвивати швидкість і витривалість: спеціальні вправи призначені для тренування не лише ніг, а й тіла загалом. Початківців обіцяють підготувати до обраної дистанції. Досвідченіші матимуть добру нагоду спілкуватись і тренуватись у колі однодумців.

Влітку учасники тренувань вже зможуть випробувати свої сили, адже в липні-серпні в рамках підготовки до Frankivsk Half Marathon заплановані нічний та кольоровий забіги. Також стартує ілекторій: своїм досвідом будуть ділитись відомі тренери, спортсмени, успішні люди, в житті яких спорт посідає важливе місце.

Охочі взяти участь у півмарафоні можуть зареєструватись, зайшовши на сайт run.if.ua та обравши відповідну для себе дистанцію. Основний маршрут — 21,097 км, інші: 5, 10 км, естафети, сімейний забіг і дитячі дистанції на 100, 500 і 1000 м, а також благодійний забіг на 2 км.

Нагадаємо, платформа «Тепле Місто» проводить півмарафон вже третій рік поспіль, у рамках програми «Гарячий спорт». Мета проекту — сприяти популяризації ідей здорового способу життя, поширювати досвід проведення спортивних заходів і формувати спільноту однодумців, пропагувати і втілювати принципи сталого розвитку міста. Frankivsk Half Marathon — один із найбільших бігових заходів Західної України.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.