Люди Світ Фото

Допоможіть франківській патрульній Мар’яні Гавриляк побороти рак. Реквізити

Google+PinterestLinkedInTumblr

30-річна інспектор відділу моніторингу патрульної поліції Івано-Франківська Мар’яна Гавриляк зіткнулася зі страшним діагнозом – рак грудей.

“Пам’ятаю час, коли ми дізнались про страшну хворобу нашої Мар’яни Гавриляк. Тепер щиро радію, що вона бореться з недугою і перемагає її, – коментує очільник патрульної поліції міста Дмитро Міхалець. – Радий, що син має можливість відувати в обіймах мамине тепло. Безмежно вдячний усім благодійникам – нехай Бог дарує вам добру долю за добрі діла. Звертаюся до небайдужих – допоможіть! Аби завершити курс лікування, ще треба чимало коштів. Допоможіть та підтримайте – морально та, якщо маєте можливість, фінансово”.

Вона пережила важливу операцію, під час якої було видалено як пухлину, так і зародки, які могли би дати рецидив у майбутньому.

Згідно з планом лікування, продовжено хіміотерапію по протоколу Таксотер (2 цикла 1 раз на 3 тижні, вартість 1 ін’єкції – 30 тис грн )+ Герцептин (16 циклів – 1 раз на 3 тижні, вартість 1 ін’єкції – 50 тис грн). Під час проходження хіміотерапії Мар’яна також оплачує добу перебування в клініці (вартість 3800-4000 грн) + премедикація (1000-3000 грн).

Реквізити для допомоги:
Картка ПриватБанку
4731 2127 0154 9148

Pay Pal: Tua05093@temple.edu
(Контактна особа – Natalie Kurpel-Dosaeva)

GoFundMe:
www.gofundme.com/2mb8v2yc

Офіційна група:
Термінова допомога молодій мамі – Мар’яні Гавриляк (офіційна група)

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.