Люди Світ

Донька героя Небесної сотні Сергія Дідича з Франківщини поїде навчатися до Канади

Google+PinterestLinkedInTumblr

Канадсько-українська освітня громадська організація “O.W.L. – Open World Learning” провела конкурсу «Видатні українці Канади». В конкурсі взяли участь понад 500 українських старшокласників та студентів зі всіх куточків країни.

Конкурс відбувся за сприяння Посольства України в Канаді. Його присвятили 125-річчю перших українських поселень в Канаді й 150-річчю Незалежності Канади.

Учасникам необхідно було представити власний відеосюжет про долю одного з видатних українців, який зробив вагомий внесок в життя та розвиток країни кленового листа.

Визначення переможців проходило у кілька етапів, а зараз 12 переможців вже готуються до освітньої подорожі в Канаду.

З Франківщини перемогу в конкурсі здобула одинадцятикласниця Ірина Дідич – донька загиблого на Майдані Сергія Дідича.

Дівчинка надіслала роботу про Любу Гой. Також вона має великий досвід участі та перемог в олімпіадах з географії, екології, математики, інформатики. А ще займається в літературних підліткових школах, в таборах фотографії та музики.

«Я донька Героя Небесної Сотні. З ранніх років допомагала батькам в організаціях екологічних акцій, у волонтерській роботі, зокрема під час Революції Гідності та АТО.

Захоплююся туризмом (походи в гори, сплави по річках, туристичні табори та вишколи), подорожами (нові міста, нові країни), фотографіями, книгами (фентезі forever) та й, в принципі, будь-чим, що може прикрасити моє життя. Мрію стати прикладним лінгвістом”, – написала про себе Ірина.

До теми: Сергій Дідич: «Треба жити мріями»

За умовами конкурсу, переможці отримали можливість безкоштовно поїхати в Канаду з метою вивчення англійської мови та знайомства з канадським суспільством й представниками української діаспори.

Важливо, що серед талановитих школярів та студентів, які змогли підкорити Канаду, є діти героїв Небесної Сотні, учасники Майдану, волонтери.

 

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.