Люди Фото

Донбас, бої та камера. Знімальна група з Франківщини з першого дня бойових дій на передовій (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Журналіст Мирослав Ганущак та оператор Юрій Дмитрик вже більше року працюють в одній команді. Однак ці молоді люди в АТО з першого дня неоголошеної війни. Ще з минулого літа вони правдиво і оперативно висвітлювали всі події, що відбуваються в зоні проведення АТО.

zi-4

Були під час штурму Слов’янська, визволення Краматорська, разом з армією переживали трагедію на Савур-могилі та Іловайську. Зараз вони працюють в секторі який обороняє Маріуполь.

– Я родом з прекрасного прикарпатського міста Калуш, – розповідає Мирослав. – Перше місце роботи це місцева газета «Дзвони підгір’я». Потім працював у львівському «Експресі», а після закінчення академії друкарства пішов на телебачення.

zi-2

– А я родом з Долини, яка теж на Прикарпатті, – поділився Юрій. – Мій батько захоплювався фото і відео зйомкою. Тому замість іграшок в мене були старі камери та тубуси від плівок. Отже вибір професії для мене не було проблемою.

zi-3

Завдяки роботі цих самовідданих хлопців Україна і світ знає правду про події на сході нашої держави. Адже ця мужня знімальна група завжди у центрі подій, там, де важко і небезпечно.

zi-1

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.