Люди Фото

Доки не змінишся: Фотограф відтворила клініку, де тортурами «лікують» гомосексуальність

Google+PinterestLinkedInTumblr

Фотограф Паола Паредес опублікувала серію знімків «Until You Change» («Доки ти не змінишся»), де вона відтворила події, які побачила в Еквадорській реабілітаційній установі, де лікують гомосексуальність найбільш агресивним способом.

Це друга приголомшлива серія світлин фотографа, попередньою – «Unveiled» («Неприховане») вона зафіксувала реакцію своїх батьків на своє зізнання у нетрадиційній сексуальній орієнтації, йдеться на Huck Magazine, пише УП.

Після того, як про гомосексуальність дізнався один із її друзів, він розповів їй про клініку в Еквадорі. Ховаючись за «ефективними методами боротьби з алкогольною, наркотичною та іншими залежностями» за $500-$800 на місяць, заклад приховує методику тортур (мордування голодом, знущання та навіть «коригувальне зґвалтування») для «лікування» гомосексуальності.

«Відтоді, як я маю власну подорож через осмислення своєї сексуальності, існування таких закладів дуже мене турбує. Думка, що я теж можу опинитися у такому ж закладі не давала мені жити роками, тож я вирішила, що потрібно із цим щось робити», – розповіла Паола.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.