Люди

Доброволець з Франківська Тарас Стахів загинув у Бахмуті за три дні до свого 19-ліття

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

18-річний Тарас Стахів з перших хвилин російського вторгнення почав патрулювати й волонтерити. Попри юний вік намагався потрапити на війну. У жовтні 2022 року вступив до лав ДФТГ «Хартія».

Помічник гранатометника Тарас Стахів загинув на Бахмутському напрямку під час виконання бойового завдання 15 січня 2023 року. За три дні йому мало виповнитися 19. Про сина розповідає мама Надія Стахів, пише Репортер.

Він казав: «Я знаю, чого я тут». Його не можна було переконати. Його нічого не лякало, – говорить Надія Стахів. – На всіх фотографіях він дуже щасливий. Він відчув, що він на своєму місці, відчув своє значення. Він підтвердив ту свою любов до Батьківщини, показав яким є істинний патріот, показав свою гідність, все те, чим я як мама маю пишатися.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету, Указом Президента України №148/2023 від 14.03.2023 року Тараса Стахіва нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно. Також, з нагоди Дня Героїв, Тараса нагородили відзнакою міського голови «За честь і звитягу» посмертно.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.