Люди Світ

Доброволець батальйону «Донбас» відкрив у Франківську кафе грузинської випічки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У неділю, 14 травня, відбудеться офіційне відкриття кафе грузинської випічки «Дедас пурі». Дітей та дорослих запрошують на смачні майстер-класи.

«Дедас пурі» вже місяць як працює за адресою Чорновола, 4 у Франківську. Назва з грузинської  означає – материнський хліб. Відтак і відкриття символічно запланували на День матері, 14 травня.

На 11:00 розпочнеться майстер-клас для дітей із виготовлення хачапурі по-мегрельськи. А на 14:00 дорослих навчатимуть готувати хачапурі гурулі. Записатися на МК можна за номером 096 345 9595 або
050 345 9595.

Відкрив заклад доброволець батальйону «Донбас» Сергій Любих з Бурштина. Каже, що завжди цікавився грузинським краєм, а ідея відкрити власний заклад з’явилася ще до війни.

“В давні часи збираючи дітей в дорогу, мама випікала хліб. Брала тісто, розплескувала собі на литці, клала на долоню і до пічки голою рукою приліпляла, – розповідає Сергій Любих. – Так на хлібині залишався відбиток маминої долоні. Такий хліб називався «материнський» і сприймали його як оберіг, як тепло материнських рук. Та сьогодні вже нові технології і все має відповідати стандартам санітарії. І хліб кладуть на спеціальні подушки, якими хліб приліплюють до пічки. Але ми, як і мама, працюємо з любов’ю. Вся наша команда старається бути дружніми, позитивними, щоб гарно росло тісто, випічка була смачною”.

Більше про Сергія Любиха читайте у черговому номері “Репортеру”.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.