Люди Фото

Для вихованців Залучанського будинку-інтернату влаштували похід в драмтеатр

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Дитячу виставу «Мауглі» разом з франківськими школярами дивилися і 12 вихованців Залучанського дитячого будинку-інтернату, що знаходиться в Снятинському районі.

DSC_1524

Ці особливі діти вперше побували в театрі. Такий виїзд для них влаштували волонтери БО «Українська благодійницька мережа».

DSC_1521

«Для них – це подія вселенського масштабу, – говорить волонтер та керівник БО «Українська благодійницька мережа» Василь Футерко. – Це як для нас поїздка в якийсь закордонний тур. Їм це дуже важливо та потрібно. Такими виїздами ми хочемо привернути увагу до цих дітей. Треба, аби люди знали, що вони є, вони близько і вони такі ж самі діти, як інші, лише трішки особливі».

DSC_1528

Після вистави на особливих гостей міста чекає смачний обід у громадському ресторані «Urban space 100» та прогулянка Франківськом.

DSC_1534

Волонтери й надалі планують проводити подібні виїзди у місто, аби більше адаптувати цих дітей до зовнішнього світу.

DSC_1535

Також волонтери закликають долучатися і всіх небайдужих: допомагати коштами на пальне чи просто прийти, приділити хоч годину часу і погуляти разом з ними містом.

DSC_1541

Детальніша інформація, як можна допомогти вихованцям Залучанського будинку-інтернату на сайті «Української благодійницької мережі».

DSC_1536

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні